مزایای استفاده از لرزگیر پکلس جهت کاهش صدای چیلر

کمپرسورها از جمله دستگاه ها و تجهیزات صنعتی به شمار می روند که می توانند به ایجاد ارتعاش زیادی در پیرامون محفظه خود بپردازند. در پی این ارتعاش ممکن است میزان برخورد اجزای کمپرسور افزایش یابد. همچنین در بسیاری از شرایط مشاهده که لرزش به وجود آمده موجب اختلال در عملکرد کمپرسور شده است. در چنین شرایطی، بهترین راهکار ممکن برای جلوگیری از ارتعاش و رفع آن، استفاده از لرزگیر خواهد بود. معمولا در کمپرسور های معتبر که به وسیله برند های معروف ساخته شده اند، از لرزگیر های باکیفیت و شناخته شده ای استفاده می شود. لرزگیر پکلس از جمله لرزگیر هایی به شمار رفته که در جلوگیری از ارتعاش نقش مفیدی را ایفا می کند.

در سال های گذشته مراکز زیادی اقدام به فروش لرزگیر پکلس از طریق روش های مختلف کرده اند. در همین راستا پیشنهاد می کنیم تا حتما قبل از هر چیزی اطلاعات مفیدی را در رابطه با این محصولات به دست آورید. لرزگیر پکلس متعلق به کشور آمریکا می باشد. لازم به ذکر است که لرزه گیر پکلس به واسطه کارایی خود، موجب جلوگیری از انتقال ارتعاش به سیستم خطوط لوله ها در کمپرسور خواهد شد. برای خرید این محصولات نیاز است تا آگاهی کافی را در رابطه با آن ها داشته باشید.

مزایای استفاده از لرزگیر پکلس جهت کاهش صدای چیلر

آشنایی بیشتر با لرزگیر پکلس

همان گونه که متوجه شدید، لرزگیر پکلس از جمله تجهیزات صنعتی به شمار می رود که از قابلیت های مختلفی بهره مند است. این محصول به وسیله دو لوله ثابت ساخته شده است. لازم به ذکر است که در میان این دو لوله، یک لوله که از ساختار فنری بهره مند است، وجود دارد. این محصول به وسیله متریال گوناگونی ساخته و به بازارهای کشورمان عرضه می شود. با این حال شرکت اصلی پکلس برای ساخت بدنه لرزگیر از استنلس استیل استفاده کرده است. همچنین اتصال مادگی لرزگیر های پکلس دارای ساختار مس هستند. به دلیل ساختار های متفاوت کمپرسورها، نیاز است تا در حین خرید لرزگیر پکلس، توجه زیادی به نوع آن ها شود. این محصولات با مشخصات مختلفی به بازار عرضه می شوند. فشار کاری از جمله معیار های مهمی به شمار رفته که در انتخاب لرزگیر انتخاب شده از سوی شما موثر است.

محل نصب لرزگیر پکلس کجاست؟

یکی از ابهامات اصلی بسیاری از خریداران، این مسئله بوده که لرزگیر پکلس دقیقا در چه محلی از کمپرسور نصب خواهد شد. لازم است که بدانید، کمپرسور ها دارای خط مکش و دهش هستند. لرزگیر های پکلس نیز دقیقا در این خط نصب شده و همچنین در قبل و بعد از کمپرسور قرار می گیرند. با این حال نیاز است تا قبل از انجام خرید لرزه گیر ها، حتما از محل دقیق قرارگیری آن ها اطلاع داشته باشید.

نکات بسیار مهم در حین نصب لرزه گیر پکلس

رعایت نکات لازم برای انجام هرچه بهتر فرآیند نصب لرزگیر پکلس، مسئله ای مهم و اساسی به شمار می رود. در همین راستا پیشنهاد می کنیم تا توجه ویژه ای را به نکات مختلف در این زمینه داشته باشید. این نکات شامل:

  • برای عملکرد بهتر لرزگیر پکلس، پیشنهاد می شود تا این لرزه گیر ها عمود بر محور اصلی لوله های تبرید نصب شوند.
  • به دلیل وجود فرآیند جوشکاری در حین نصب لرزگیر ها، توجه داشته باشید که شعله هیچ تماسی را با بدنه لرزگیر نداشته باشد.
  • تا میزان لازم لرزگیر را به کمپرسور نزدیک کنید و با شناسایی محل دقیق ارتعاش، لرزگیر را به آن سمت ببرید.
  • برای این که فرآیند نصب بهتر انجام بگیرد، توجه کنید که فضای لازم برای کشش و فشردن شدن استاتیک لرزه گیر ها وجود داشته باشد.
این مقاله را نیز مطالعه کنید:  اجزای موتور خودرو چیست؟

اگر موارد ذکر شده را در حین نصب لرزگیر پکلس رعایت نکنید، ممکن است عملکرد این محصولات تحت تاثیر قرار بگیرد. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا با توجه کامل به این موضوع، کیفیت عملکرد لرزه گیر ها را افزایش دهید.

مزایای استفاده از لرزگیر پکلس

یکی از مبانی مهمی که می تواند شما را در خرید لرزگیر پکلس نیز کمک کند، شناخت مزایای مربوط به این محصولات است. به صورت کلی لرزگیر های پکلس از ویژگی های گوناگونی برخوردار هستند. همین مسئله نیز باعث شده تا قابلیت های زیادی را داشته باشند. بنابراین قبل از تهیه این محصولات، پیشنهاد می شود تا آشنایی لازم را برای مزایای استفاده از آن ها داشته باشید.

  • به وسیله جوشکاری به سبک الکتریکی، می توان آن ها را برای لوله های مسی استفاده نمود.
  • امکان فعالیت در سیستم های تبریدی با فشار بسیار بالا را در اختیار دارند.
  • تقریبا با تمامی مبرد های HFO، HFC، CFC، HCFC، CO2، قابلیت فعالیت را دارند.
  • از مقاومت زیادی در شرایط گوناگون بهره مند هستند.
  • طول عمر زیادی به دلیل کیفیت بالا

خرید لرزگیر پکلس

همان گونه که متوجه شدید، لرزگیر پکلس از جمله تجهیزات صنعتی بسیار مهم در کمپرسور ها شناخته می شوند. در همین راستا نیاز است تا انتخاب آن ها با دقت بسیار زیادی انجام بگیرد. با این وجود پیشنهاد اصلی ما این است تا برای داشتن تجربه خرید بهتر، به استعلام قیمت لرزگیر پکلس از مجموعه های مختلف بپردازید. توجه داشته باشید که مجموعه های زیادی در سراسر کشور ایران به عرضه این محصولات می پردازند. بنابراین انتخاب یک مرکز تخصصی را اولویت اصلی خود قرار دهید.
یکی از مجموعه های فروشنده لزرگیر پکلس، مجموعه تخصصی آروشا سرما می باشد. آروشا سرما از استثنائی ترین گزینه های ممکن برای خرید لرزگیر پکلس شناخته می شود. در همین راستا پیشنهاد می کنیم تا با انتخاب آروشا سرما برای تهیه این محصولات، تاثیر مستقیمی را در کیفیت خرید خود بگذارید. مجموعه ما به واسطه اعتبار خود در این زمینه، توانسته است گزینه مطلوبی برای تمامی خریداران به شمار برود.

جمع بندی

برای خرید هرچه بهتر لرزه گیر های پکلس، نیاز است تا آگاهی لازم را در رابطه با تمامی این محصولات داشته باشید. از آن جایی که مراکز زیادی در عرضه این محصولات به فعالیت می پردازند، طبیعی است تا در برخی از شرایط خرید شما با مشکلات مختلفی روبرو شود. بنابراین با کسب اطلاعات لازم در رابطه با این محصولات ضمن این که کیفیت خرید خود را بالاتر می برید، محصولی را مطابق با استانداردهای جهانی نیز تهیه خواهید کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

“16 تیر 1403” 11:20 ق.ظ